vistar
01 بهمن 1401 - 12:57

امام جمعه بوشهر: اقدام پارلمان اروپا نشان از حمایت جدی غرب از تروریسم دارد

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه این اقدام پارلمان اروپا نشان از حمایت جدی غرب از تروریسم دارد، گفت: در منطقه تنها عامل جلوگیری از پیشرفت تروریسم به ویژه داعش، سپاه قدس و سپاه عزیز بود و این نشان از فشار روحی و سیاسی بر غرب است.

به گزارش خگزاری فارس از بوشهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری امروز در ابتدای درس خارج فقه خود با محکومیت اقدام پارلمان اروپا در قرار دادن نام سپاه در فهرست آنچه که «سازمان‌های تروریستی» نامیده است، اظهار داشت: سپاه عزیز و گران‌قدر یک نهاد انقلابی و رسمی و از ارکان مهم نظام دفاعی جمهوری اسلامی ایران است. 

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه این اقدام پارلمان اروپا نشان از حمایت جدی غرب از تروریسم دارد، افزود: در منطقه تنها عامل جلوگیری از پیشرفت تروریسم به ویژه داعش، سپاه قدس و سپاه عزیز بود و این نشان از فشار روحی و سیاسی بر غرب است. 

امام جمعه بوشهر تصریح کرد: این کار پارلمان اروپا به دلیل‌عدم توفیق و موفقیت دشمنان در اغتشاشات اخیر بوده که عامل اصلی این شکست‌شان را سپاه می‌دانند. 

صفایی بوشهری افزود: آمریکا، اروپا، رژیم اشغالگر قدس و کشورهای مرتجع منطقه دارای یک تاریخی بسیار جنایت بار و خیانت‌کار هستند و لذا «تُعرَفُ الاشیاءُ باضدادها» هستند، بدین مفهوم که هر چیزی که آن‌ها محکوم کنند بدانید که درست است و هر چه که آن‌ها تأیید کنند بدانید که اوضاع آن خراب است. 

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر بیان کرد: غرب هر چه توان داشته برای خاموش کردن نور مقاومت گذاشته، اما قطعاً این نور مؤید به انوار الهی است و هرگز خاموش نمی‌شود. 

صفایی بوشهری اظهار کرد: جامعه روحانیت استان بوشهر این اقدام پارلمان اروپا را محکوم می‌کند و حمایت مردم عزیز ایران، استان ولایتمدار بوشهر و روحانیت را از سپاه اعلام می‌کنیم. 

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 988130